Ceny opon | Cenne Informacje i Porady | Tirendo.pl

Ceny opon

Kup już teraz opony zimowe i oszczędzaj z Tirendo.pl!

Wybierz rozmiar opon...

Gdzie znajdę rozmiar opon do mojego samochodu?

Günstige Winterreifen

*Newet do 30% taniej niż w Twoim warsztacie. Dane pochodzą z ankiety przeprowadzonej w ponad 200 warsztatach na terenie całego kraju.

Ceny opon: Czego można oczekiwać?

Ceny opon są bardzo zróżnicowane w zależności od rodzaju opon, ich marki, klasy przystosowanie i użyteczności. Jeśli chcesz się zapoznać z cenami opon to jesteś na pewno we właściwym miejscu, odwiedzając stronę Tirendo. Rzeczywiście, poprzez rozbudowaną sieć dostawców, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny opon przez cały rok. Dla własnego bezpieczeństwa, ale także w celu zachowania wydajności pojazdu, opony muszą być regularnie wymieniane. Zużyte opony zmniejszają przyczepność. Gdy posiada się zbyt gładkie opony, może dojść do zjawiska aquaplaningu i utraty kontroli nad pojazdem. Nigdy nie jesteśmy w 100% chronieni od wypadku, ale dostosowanie opon do panującego sezonu zmniejsza takie ryzyko.

Jak rozpoznać zużyte opony? Jeżeli głębokość bieżnika osiąga wskaźnik zużycia, to znaczy 1,6 mm, staje się konieczne, aby zastąpić stare opony nowymi. Zalecamy, aby zmienić opony już przy zużyciu wynoszącym 2 mm. Bądź pewny, że Tirendo, jest ekspertem od opon i nadal oferuje cenowe okazje, zniżki opon oraz dużo markowych opon w bardzo dobrych cenach.

Najniższa cena opon

Jeśli możemy pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, dzięki naszej podażowej strukturze strony, oraz funkcji "filtr" możesz odnaleźć najniższe ceny opon w tym momencie. Aby znaleźć odpowiednią oponę po prostu wpisz rozmiar opony jakiej potrzebujesz. Poza ceną opon, nie ponosisz innych kosztów. Wysyłka jest bezpłatna na terenie całej Polski, bez względu na kwotę zakupu. W odniesieniu do miejsca dostawy, możliwe są dwie opcje: Wysyłka opon samochodowych do domu lub zamówić je z dostawą do swojego salonu wymiany opon. Ta ostatnia możliwość jest prawdopodobnie korzystniejsza, bowiem opony będą Ci dobrze służyć dopiero po odpowiednim montażu.

Cena Opony promocje i zniżki

Czy szukasz opon dostawczych, opon samochodowych, a nawet opon do skutera, znajdziesz to, czego potrzebujesz na stronie Tirendo. Poszukiwanie opon w szerokiej gamie marek jest ułatwione przez możliwość wyboru producenta. Ceny opon znanych marek zaczynają się od 195 złotych jak Uniroyal RainExpert. lub Fulda EcoControl. Tirendo zwykle pozwala zaoszczędzić aż do 30% w stosunku do opon kupowanych u dealerów. Sprawdź sam wybierając odpowiednie opony z listy wyszukiwania.